Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Przetrwaj według jakości, rozwijaj się dzięki innowacjom;

Oparte na uczciwości, obopólne korzyści i wygrana-wygrana;

Oparte na domowym, służącym światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii

Jest to już 5. współpraca i jest doskonałym partnerem. Menedżer jest bardzo osobisty i atrakcyjny.

—— Alice Ross

Po raz pierwszy szef jest bardzo cierpliwy, szczegóły produktu są bardzo jasne i bardzo przyjemne.

—— Thomas Codlow Ochalov

Dobry partner. Produkt został przyjęty, a efekt jest bardzo dobry

—— Derrick George

Im Online Czat teraz

Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii

Chiny Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii dostawca
Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii dostawca Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii dostawca Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii dostawca Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii dostawca

Duży Obraz :  Surowy preparat farmaceutyczny Artesunate CAS 88495-63-0 do leczenia malarii

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Artesunate
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: prms0165

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 25 kg / baryłkę
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T,
Możliwość Supply: 10000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Angielska nazwa: artesunate CAS:: 88495-63-0
MF:: C19H28O8 EINECS:: 618-170-5
Inna nazwa:: Qinghaozhi; Cosunate; Saphnate; Arteannuinum; AsuMax; Wygląd:: biały krystaliczny proszek
Aplikacji:: Przeciwpasożytnicze ; Leczenie malarii Czystość:: > 99%
PSA:: 100,52000 LogP:: 2,60240
High Light:

pharmaceutical industry raw materials

,

medicine raw material

Surowiec farmaceutyczny o wysokiej czystości, Artesunate CAS 88495-63-0, leczenie malarii

Nazwa produktu: Artesunate
Synonimy: ArtesunateC19H28O8; monobursztynian artemizyny, kwas artezynowy, kwas monoanodiowy mono (3R, 5aS, 6R, 8aS, 9R, 10R, 12R, 12aR) -dekahydro-3,6,9-trimetylo-3,12-epoksy-12H-piran [4 , 3-j] -1,2-benzodioksepin-10-ylo] Ester; Arteannuinum; bursztynian Arteannuinum; (3R, 5aS, 6R, 8aS, 9R, 10S, 12R, 12aR) -Dekahydro-3,6,9-trimetyl Bursztynian wodoru -3,12-epoksy-12H-pirano (4,3-j) -1,2-benzodioksepin-10-olu;
CAS: 88495-63-0
MF: C19H28O8
MW: 384,42
EINECS: 618-170-5
Kategorie produktów: Aktywne składniki farmaceutyczne ; Naturalny ekstrakt roślinny ; Półprodukty i delikatne substancje chemiczne ; Środki farmaceutyczne ; ekstrakt roślinny ; Ekstrakt z ziół ; produkt naturalny ; Przeciwmalaryczny ; Inhibitory
Mol File: 88495-63-0.mol
Struktura Artesunate
Właściwości chemiczne Artesunate
Temperatura topnienia 132-1350C
Temperatura wrzenia 431,1 ° C (przybliżone oszacowanie)
gęstość 1,2076 (przybliżone oszacowanie)
współczynnik załamania światła 1.4430 (szacunkowa)
temp. przechowywania Temperatura pokojowa
rozpuszczalność aceton: rozpuszczalny 33,4 mg / ml
Formularz krystaliczny proszek
kolor Biały do ​​białawego
Merck 14 818
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Kody zagrożeń Xn
Oświadczenia o ryzyku 20/21/22
Oświadczenia dotyczące bezpieczeństwa 24/25
WGK Niemcy 3
Kod HS 29419090
Dane o niebezpiecznych substancjach 88495-63-0 (dane dotyczące substancji niebezpiecznych)
Informacje MSDS
Wykorzystanie i synteza artesunate
Lek przeciwpasożytniczy Artesunat jest rodzajem powszechnie stosowanego leku przeciwpasożytniczego i należy do zredukowanego monoestru bursztynianu artemizyny i jest pochodną artemizyny zawierającej strukturę laktonu seskwiterpenowego i ma większą skuteczność w leczeniu pasożyta niż artemizyna i jest również skuteczny w leczeniu szczepów opornych na chlorochinę . Działa na schizonts Plasmodium na etapie erytrocytowym. Działa poprzez hamowanie oksydazy cytochromowej przez zredukowaną artemizyninę w celu osiągnięcia hamowania funkcji oksydazy cytochromowej błony wakuolowej błony pokarmowej powierzchni pasożyta malarii, błony mitochondrialnej, a tym samym blokowania dostarczania pożywienia z cytoplazmy komórki gospodarza. Ma silne działanie zabijające na bezpłciową formę plazmy o szybkiej skuteczności umożliwiającej szybką kontrolę początku malarii. Skutecznie leczy malarię mózgową, malarię falciparum i malarię vivax o podobnej skuteczności w leczeniu opornego na chlorochinę szczepu malarii falciparum, zwłaszcza przy bardziej znaczącym wpływie na leczenie malarii mózgowej. Może szybko kontrolować powstawanie malarii, ale nie ma wpływu na gametofit malarii falciparum. Ma krótszy T1 / 2 niż artemeter z szybkim spadkiem stężenia we krwi po wstrzyknięciu dożylnym. Jego T1 / 2 wynosi około 30 minut. Jest szeroko rozpowszechniony w organizmie, a jego zawartość w jelitach, wątrobie, nerkach jest względnie wysoka. Wydalanie moczu i kału stanowi tylko niewielką część. Przeważnie ulega przemianie metabolicznej. Jest klinicznie odpowiedni do ratowania krytycznie chorych pacjentów z ostrą malarią i może być stosowany jako lek pierwszego wyboru w leczeniu pacjentów z malarią mózgową i różnymi niebezpiecznymi malariami. Ale jego wadą jest szybkość rekonstrukcji. Nie zaobserwowano działań niepożądanych przy zalecanej dawce terapeutycznej; zastosowanie dużych dawek może spowodować przejściowe zmniejszenie zewnętrznego retikulocytu obwodowego, które powróci do normalnego poziomu po zatrzymaniu leku. Kobiety w ciągu 2 miesięcy ciąży powinny zostać wyłączone. To, czy wywoła teratogenność, wymaga dalszych badań.
Dawkowanie i sposób podawania Proszek: 60 mg; każdy artesunat jest również dołączony jednym wstrzyknięciem 5% wodorowęglanu sodu. Po aplikacji najpierw rozpuścić lek we wstrzyknięciu wodorowęglanu sodu, a następnie rozcieńczyć do 10 ml wstrzyknięciem glukozy po infuzji dożylnej z szybkością 3 ~ 4 ml / min. W leczeniu pacjentów z malarią falciparum oporną na chlorochinę: 60 mg na dobę przy podwojeniu pierwszej dawki; wstrzyknąć dożylnie 1 razy dziennie przez 4 dni w trakcie leczenia. Całkowita dawka wynosi 300 mg. Kiedy objawy są kontrolowane, można zmienić za pomocą innych leków przeciwmalarycznych w celu zmniejszenia tempa nawrotu. Dokładna dawka i tabletki powinny być zgodne z dokładnym stanem.
Powyższe informacje są edytowane przez Chemicalbook of Dai Xiongfeng.
Zastosowanie kliniczne Kliniczne zastosowanie artesunatu trwa już od dziesięciu lat. Wytwarza się go dzięki wykorzystaniu trawy artemisia annua, która jest unikalna w Chinach jako surowiec do ekstrakcji aktywnego składnika artemizyniny i dalszego przechodzenia syntezy chemicznej. Jego główną rolą jest traktowanie bezpłciowej formy plazmodii. Obecnie są to jedyne pochodne artemizyny, które można przekształcić w preparat rozpuszczalny w wodzie. Może być stosowany do zabijania pasożyta w fazie wewnętrznej krwinek czerwonych w celu uzyskania efektu przeciwmalarycznego, a zatem jest stosowany u pacjentów z różnymi typami malarii, zwłaszcza w leczeniu i ratowaniu pacjentów za pomocą antychlorochiny i anty-piperachiny falciparum malaria i ciężka malaria mózgowa. Charakteryzuje się wysoką aktywnością przeciwmalaryczną, wysoką szybkością obniżania gorączki, krótkim czasem usuwania pasożytów oraz niskimi toksycznymi działaniami leku i działaniami niepożądanymi. Jest to pierwszy wybór leków do leczenia ciężkiej malarii.
Do stosowania tabletek artesunatu, stosując całkowitą ilość 0,28 g w trakcie leczenia 3d i całkowitą ilość 0,44 g w 5-dniowym cyklu leczenia, przy czym zastosowanie całkowitej ilości 0,44 g (co odpowiada 8,8 mg / kg) w 5-tym cyklu w leczeniu malarii falciparum może prowadzić do nawrotu pierwotniaków wynoszącego zaledwie 4,4% po klinicznym wyleczeniu pacjentów bez znaczącej toksyczności i skutków ubocznych oraz braku spadku retikulocytów, co wyjaśnia, że ​​pacjenci mają dobrą tolerancję na tę dawkę. Podawanie doustne ma niską toksyczność i szybką skuteczność oraz jest wygodniejsze i łatwiejsze w stosowaniu.
Zastosowanie 0,24 g / kg artesunatu w leczeniu 72 przypadków malarii opornej na chlorochinę powoduje, że zarówno czas schładzania, jak i czas usuwania bezpłciowego pasożyta wynoszą 36 godzin, a pacjenci są poważnie chorzy leczeni klinicznie. Wyjaśnia to, że wstrzyknięcie artesunatu ma wiele zalet, w tym szybkie działanie owadobójcze, krótkoterminową skuteczność, bezpieczeństwo itp., Nadaje się do leczenia i oszczędzania pacjentów z ciężką malarią falciparum oporną na chlorochinę.
Używa 1. Ma względnie silny wpływ na zabijanie bezpłciowego ciała plasmodium falciparum i może powodować szybką kontrolę epizodów malarii.
2. To rodzaj leku przeciwmalarycznego.
Właściwości chemiczne Drobny biały krystaliczny proszek
Używa Pochodna artemizyny. Przeciwmalaryczne

Szczegóły kontaktu
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Yang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)