Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Przetrwaj według jakości, rozwijaj się dzięki innowacjom;

Oparte na uczciwości, obopólne korzyści i wygrana-wygrana;

Oparte na domowym, służącym światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9

Jest to już 5. współpraca i jest doskonałym partnerem. Menedżer jest bardzo osobisty i atrakcyjny.

—— Alice Ross

Po raz pierwszy szef jest bardzo cierpliwy, szczegóły produktu są bardzo jasne i bardzo przyjemne.

—— Thomas Codlow Ochalov

Dobry partner. Produkt został przyjęty, a efekt jest bardzo dobry

—— Derrick George

Im Online Czat teraz

Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9

Chiny Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9 dostawca
Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9 dostawca Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9 dostawca Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9 dostawca

Duży Obraz :  Inhibitor estrogenów / promowanie płodności Medycyna Cytrynian cytrynianu CAS 50-41-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: clomiphene citrate
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: pr-2215

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 0,5 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 25 kg na torbę
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, MoneyGram,
Możliwość Supply: 100000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Angielska nazwa: Cytrynian klomifenu CAS:: 50-41-9
MF:: C32h36clno8 EINECS:: 200-035-3
Inna nazwa:: Klomifen (cytrynian); CLOMPHID; Cytrynian klomifenu; fertyl; dyneryczny; Wygląd:: Biały lub mleczny biały krystaliczny proszek
Aplikacji:: Leczenie czynnościowego krwawienia z macicy, policystycznych jajników, zaburzeń miesiączkowania i br Czystość:: > 99%
PSA:: 144,60000 LogP:: 5.31410
Klasa jakości: Stopnia z medycyny
High Light:

pharmaceutical industry raw materials

,

medicine raw material

Inhibitor estrogenów / promowanie medycyny płodności, cytrynian klomifenu CAS 50-41-9

Nazwa produktu: Cytrynian klomifenu
Synonimy: 2- (4- (2-chloro-1,2-difenylowinyl) fenoksy) -N, N-dietyloetanomina 2-hydroksypropan-1,2,3-trikarboksylan; CloMiphene Cit; 2- [4- (2-chloro-1 , 2-difenyloetenylo) fenoksy] -N, N-dietyloetanoamina, 2-hydroksy-1,2,3-propanotrikarboksylan (1: 1), cytrynian Clometeu, klomifen, ClomifeneCltrate; {2- [4- (2-chloro -1,2-difenylowinyl) fenoksy] etylo} dietyloamina (2-hydroksypropan-1,2,3-trikarboksyl; SEROPHEN; PERGOTIME
CAS: 50-41-9
MF: C32H36ClNO8
MW: 598,08
EINECS: 200-035-3
Kategorie produktów: - ; API ; Półprodukty i delikatne substancje chemiczne ; Środki farmaceutyczne ; Aminy ; Aromaty ; Peptydy ; CLOMID ; Półprodukty farmaceutyczne
Mol File: 50-41-9.mol
Właściwości chemiczne cytrynianu klomifenu
Temperatura topnienia 116,5-118 ° C
temp. przechowywania 2-8 ° C
rozpuszczalność Słabo rozpuszczalny w wodzie, trudno rozpuszczalny w etanolu (96%).
Formularz schludny
Rozpuszczalność w wodzie Słabo rozpuszczalny w wodzie, metanolu, chloroformie (nieznacznie) i DMSO (10 mM). Nierozpuszczalny w eterze.
InChIKey PYTMYKVIJXPNBD-OQKDUQJOSA-N
CAS DataBase Reference 50-41-9 (CAS DataBase Reference)
System rejestru substancji EPA Etanamina, 2- [4- (2-chloro-1,2-difenyloetenylo) fenoksy] -N, N-dietylo-, 2-hydroksy-1,2,3-propanotrikarboksylan (1: 1) (50-41-9 )
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Kody zagrożeń T
Oświadczenia o ryzyku 60-63
Oświadczenia dotyczące bezpieczeństwa 53-36 / 37-45
WGK Niemcy 3
RTECS YE0875000
HazardClass DRAŻNIĄCY
Informacje MSDS
Dostawca Język
SigmaAldrich język angielski
Zastosowanie i synteza cytrynianu klomifenu
Problem historyczny Stwierdzono, że od 40 do 50 procent kobiet leczonych z powodzeniem rodzi [2] .
Niestety, wyniki u mężczyzn były niejednoznaczne i nieco mniej korzystne. Przyczyn rozbieżności między badaniami, które wahają się od połowy lat 60. do chwili obecnej, jest wiele. Stosowano różne dawki (od 1 do 400 mg na dobę) i odstępy między kuracjami (od 3 do 24 miesięcy). Wybór kandydatów stanowi kolejne źródło niespójności. Kryteria włączenia do próby i oceny przedprocesowej były bardzo zróżnicowane. Żony nie zawsze były oceniane pod kątem niepłodności „Ponadto, nie ma dobrze zdefiniowanych standardów, co stanowi znaczącą poprawę jakości nasienia. Oprócz sytuacji już kapryśnej, do tej pory przeprowadzono zaledwie kilka badań kontrolowanych placebo [7, 8 ] .
Wskazanie i dawkowanie Jest on stosowany głównie w niepłodności u kobiet z powodu braku jajeczkowania (np. Z powodu zespołu policystycznych jajników) w celu wywołania owulacji. CC stosowano również do stymulacji jajników u kobiet owulujących, głównie z powodu idiopatycznej (niewyjaśnionej) niepłodności i często połączonej z IUI. Uzasadnieniem jest przypuszczalnie, że CC przezwycięża subtelny defekt funkcji owulacyjnej lub zwiększa liczbę dojrzałych pęcherzyków, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo zajścia w ciążę [9] . Tutaj wskaźnik powodzenia był, co zrozumiałe, znacznie mniejszy niż u kobiet bez owulacji.
CC podaje się doustnie w dawce 50–250 mg na dobę przez 5 dni od dnia 2, 3, 4 lub 5 spontanicznego lub indukowanego krwawienia, rozpoczynając od najniższej dawki i zwiększając dawkę o 50 mg / dzień na cykl aż do osiągnięcia cyklu owulacyjnego. Dzień rozpoczęcia leczenia, zarówno w dniu 2, jak i do 5 dnia cyklu, nie ma wpływu na wyniki [10] . Chociaż dawka 50 mg / dobę jest zalecaną dawką w pierwszym cyklu, metaanaliza 13 opublikowanych doniesień [11] sugeruje, że tylko 46% zareaguje na tę dawkę owulacją, kolejne 21% odpowie na 100 mg, a kolejne 8% % będzie owulować 150 mg / dobę. Nie ma oczywistej korzyści stosowania dziennej dawki 150 mg, która wydaje się znacząco zwiększać ani owulacji, ani rekrutacji pęcherzyków [12] . Niektórzy praktycy często stosują dawkę początkową 100 mg / dobę od 4 lub 5 dnia, uciekając się tylko do 50 mg / dobę w przypadku wykwintnej wrażliwości lub uporczywego tworzenia torbieli. Zaletą rozpoczynania od dawki dziennej 100 mg zamiast 50 mg jest to, że zmniejszy liczbę „zbędnych” cykli leczenia do momentu osiągnięcia owulacji i do momentu zidentyfikowania tych opornych na CC. Trudno jest określić, jaki wpływ, jeśli w ogóle, ten kierunek działania ma na liczbę ciąż mnogich.
Sposób działania Klomifen zawiera nierówną mieszaninę dwóch izomerów, takich jak ich sole cytrynianowe, enklomifen i zuklomifen. Zuklomifen jest znacznie silniejszy od obu do indukcji owulacji, odpowiada za 38% całkowitej zawartości leku w jednej tabletce i ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż enklomifen, co jest wykrywalne w osoczu 1 miesiąc po podaniu. Rostami-Hodjegan i wsp. [11] sugerują, że duża zmienność metabolizmu składnika zuklomifenu przyczynia się do zmienności odpowiedzi na lek.
CC jest w stanie wywołać wydzielanie FSH z przedniego płata przysadki i jest to często wystarczające do zresetowania cyklu zdarzeń prowadzących do owulacji do ruchu. Uwalnianie nawet niewielkich ilości FSH do układu często wywołuje owulację i ciążę u części eu-estrogennych kobiet anowulujących. Osiąga się to pośrednio, poprzez działanie CC, niesteroidowego związku ściśle przypominającego estrogen, w blokowaniu receptorów estrogenowych podwzgórza, sygnalizując brak krążącego estrogenu w podwzgórzu i wywołując zmianę wzorca pulsacyjnego uwalniania GnRH. Klomifen nie ma widocznego działania progestagennego, androgennego ani antrandrogennego i nie wydaje się wpływać na działanie przysadki-nadnerczy lub przysadki-tarczycy.
Adiuwant W celu poprawy wyników leczenia CC zaproponowano kilka adiuwantów do leczenia CC. Prawidłowo ustawiona dawka HCG wywołująca owulację (5000–10000 IU) jest teoretycznie uzasadniona tylko wtedy, gdy przyczyną odpowiedzi nieowulacyjnej jest to, że wzrost LH jest opóźniony lub nieobecny pomimo obecności dobrze rozwiniętego pęcherzyka. Chociaż rutynowe dodawanie HCG w połowie cyklu wydaje się niewiele dodawać do poprawy wskaźników poczęcia [13] , stwierdziliśmy, że jest bardzo przydatny, jeśli jest podawany, gdy ultradźwiękowy pęcherzyk czołowy osiąga średnicę 19–24 mm, dla czas stosunku lub IUI. Dodanie deksametazonu jako dodatku do terapii CC w dawce 0,5 mg przed snem mówi się, że tłumi wydzielanie androgenów w nadnerczach i indukuje reakcję na CC u wcześniejszych niereagujących, głównie kobiet z hiperandrogenią z PCOS i podwyższonym stężeniem siarczanu dehydroepiandrosteronu (DHEAS) [14] . Jednak terapia steroidami glikokortykosteroidowymi często wywołuje działania niepożądane, w tym zwiększony apetyt i przyrost masy ciała, i prawdopodobnie powinna być zarezerwowana dla kobiet z wrodzonym przerostem nadnerczy jako przyczyną ich braku owulacji.
Farmakokinetyka W oparciu o wczesne badania z użyciem klomifenu znakowanego 14C, wykazano, że lek łatwo wchłania się doustnie u ludzi. Wykazano, że lek łatwo wchłania się doustnie u ludzi i jest wydalany głównie z kałem. Średnie wydalanie z moczem wynosiło około 8% przy wydalaniu kału około 42%.
Działania niepożądane Nieprzyjemne skutki uboczne CC są nieliczne, chociaż niektóre kobiety skarżą się na uderzenia gorąca i niektóre nudności. CC jest jednak zwykle bardzo dobrze tolerowany. Podczas gdy łagodne powiększenie jajników jest stosunkowo częste, w prawie 40 latach praktyki nigdy nie zaobserwowano w pełni rozwiniętego zespołu hiperstymulacji jajników (OHSS) w wyniku leczenia CC. Sporadyczne powstawanie torbieli można leczyć zachowawczo.
Niektóre specyficzne działania niepożądane (rzadko) obejmują wzdęcia, ból brzucha lub miednicy, niewyraźne widzenie, wrażliwość oczu na światło, nudności lub wymioty, nerwowość, niepokój, zmęczenie, kłopoty ze snem i depresję psychiczną [15, 16] . Mogą wystąpić pewne skutki uboczne klomifenu, które zwykle nie wymagają pomocy medycznej. Te działania niepożądane mogą ustąpić podczas leczenia, ponieważ organizm dostosowuje się do leku. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć Ci o sposobach zapobiegania lub zmniejszania niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się ze swoim lekarzem, jeśli którykolwiek z poniższych działań niepożądanych będzie się utrzymywał lub będzie uciążliwy lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat.
Ostrożność Nie należy przyjmować tego leku, jeśli występują następujące stany: nieprawidłowe krwawienie z pochwy; torbiel jajnika niezwiązana z zespołem policystycznych jajników; przebyta lub obecna choroba wątroby; guz twojego przysadki mózgowej; nieleczony lub niekontrolowany problem z tarczycą lub nadnerczem; lub jeśli jesteś w ciąży.
Nie powinieneś go brać, jeśli jesteś już w ciąży. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli masz obawy dotyczące możliwego wpływu tego leku na nową ciążę. Klomifen może przenikać do mleka matki i może zaszkodzić dziecku karmiącemu. Ten lek może spowolnić produkcję mleka u niektórych kobiet. Należy poinformować lekarza o karmieniu piersią dziecka. Stosowanie klomifenu na dłużej niż 3 cykle leczenia może zwiększyć ryzyko rozwoju guza jajnika. Zapytaj swojego lekarza o konkretne ryzyko. Leczenie płodności może zwiększyć prawdopodobieństwo porodu mnogiego (bliźniaki, trojaczki). Są to ciąże wysokiego ryzyka zarówno dla matki, jak i dla niemowląt. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, jeśli masz obawy dotyczące tego ryzyka.
Referencje
 1. Goodman, LS, Gilman, AG i Gilman, AZ: The Pharmacological Basis of Therapeutics, wyd. Nowy Jork: MacMillan Publishing Co., Inc. 1432, 1980.
 2. Goodman LS, Gilman, AG i Gilman, AZ: The Pharmacological Basis of Therapeutics, wyd. Nowy Jork: MacMillan Publishing Co., Inc. 1433, 1980
 3. Attia GR, Rainey WE i Carr BR (2001) Metformina bezpośrednio hamuje produkcję androgenów w ludzkich komórkach Tcal. Fertil Steril 766,517–524.
 4. Mansfield R, Galea R, Brincat M, Hole D i Mason H (2003) Metformina ma bezpośredni wpływ na ludzką steroidogenezę jajników. Fertil Steril 79, 956–962.
 5. Mitwally MF i Casper RF (2001) Zastosowanie inhibitora aromatazy do indukcji owulacji u pacjentów z niewystarczającą odpowiedzią na cytrynian klomifenu. Fertil Steril 75 305–309.
 6. Lopez E, Gunby J, Daya S, Parrilla JJ, Abad L i Balasch J (2004) Indukcja owulacji u kobiet z zespołem policystycznych jajników: randomizowana próba cytrynianu klomifenu w porównaniu z niskodawkowym rekombinowanym FSH jako terapia pierwszego rzutu. Reprod Biomed Online 9,382–390.
 7. Foss, GL, Tindall, VR i Birkett, JP: Leczenie mężczyzn o łagodnym smaku cytrynianem klomifenu. J. Reprod. Fertil., 32: 167, 1973.
 8. Ronnberg, L .: Wpływ cytrynianu klomifenu na różne parametry nasienia i poziomy hormonów w surowicy u wcześniej wybranych mężczyzn niepłodnych: kontrolowane badanie krzyżowe z podwójnie ślepą próbą. Int. J. Androl., 3: 479, 1980.
 9. Guzick DS, Sullivan MW, Adamson GD, Cedars MI, Falk RJ, Peterson EP i Steinkampf MP (1998) Skuteczność leczenia niewyjaśnionej niepłodności. Fertil Steril 70,207–213.
 10. Wu CH i Winkel CA (1989) Wpływ dnia rozpoczęcia terapii na terapię cytrynianem klomifenu. Fertil Steril 52,564–568.
 11. Rostami-Hodjegan A, Lennard MS, Tucker GT i Ledger WL (2004) Monitorowanie stężeń w osoczu w celu indywidualizacji leczenia cytrynianem klomifenu. Fertil Steril 81, 1187–1193
 12. Dickey RP, Taylor SN, Curole DN, Rye PH, Lu PY i Pyrzak R (1997) Zależność dawki klomifenu i masy ciała pacjenta od skutecznego leczenia. Hum Reprod 12 449–453
 13. Agarwal SK i Buyalos RP (1995) Funkcja ciałka żółtego i odsetek ciąż w terapii cytrynianem klomifenu: porównanie ludzkiej indukowanej gonadotropiną kosmówkową i spontanicznej owulacji. Hum Reprod 10, 328–331.
 14. Daly DC, Walters CA, Soto-Albors, Tohan N i Riddick DH (1984) Randomizowane badanie deksametazonu w indukcji owulacji cytrynianem klomifenu. Fertil Steril 41 844–848.
 15. Mauss, J., Mohnfeld, G. i Biirsch, G .: Syntetyczny czynnik uwalniający LH i stymulacja klomifenu u samców oligospermicznych z normalnym wydalaniem FSH. J. Reprod. Fertil., 40: 171, 1974.
 16. Espinasse, J .: Wykorzystanie izolatu cytrynianowego z clomiphene asocjacji z androgenami dans le traitement des hypofertilities męskimi idiopatiami. A propos de 7 4 cas. Rozprawa doktorska, Uniwersytet w Tuluzie.
Właściwości chemiczne Krystaliczne ciało stałe
Używa Uwarunkowanie owulacji. Zasada stymulująca gonad
Używa Syntetyczny antagonista agonisty estrogenu. Zasada stymulująca gonad.
Używa Selektywny modulator receptora estrogenowego
Używa Klomifen jest selektywnym modulatorem receptora estrogenowego, który upośledza aktywację receptorów estrogenowych (ER) przez 17β-estradiol. Silnie wiąże zarówno ERα, jak i ERβ (odpowiednio Ki = 0,9 i 1,2 nM). Klomifen zwiększa uwalnianie hormonu uwalniającego gonadotropinę, stymulując uwalnianie hormonu folikulotropowego i hormonu luteinizującego, czego kulminacją jest owulacja.

Szczegóły kontaktu
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Yang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)