Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Przetrwaj według jakości, rozwijaj się dzięki innowacjom;

Oparte na uczciwości, obopólne korzyści i wygrana-wygrana;

Oparte na domowym, służącym światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2

Jest to już 5. współpraca i jest doskonałym partnerem. Menedżer jest bardzo osobisty i atrakcyjny.

—— Alice Ross

Po raz pierwszy szef jest bardzo cierpliwy, szczegóły produktu są bardzo jasne i bardzo przyjemne.

—— Thomas Codlow Ochalov

Dobry partner. Produkt został przyjęty, a efekt jest bardzo dobry

—— Derrick George

Im Online Czat teraz

Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2

Chiny Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2 dostawca
Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2 dostawca Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2 dostawca Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2 dostawca

Duży Obraz :  Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Misoprostol CAS 59122-46-2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Misoprostol
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: pr-2015

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 0,5 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 kg na torbę
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, MoneyGram,
Możliwość Supply: 100000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Angielska nazwa: Mizoprostol CAS:: 59122-46-2
MF:: C22H38O5 EINECS:: 664-288-5
Inna nazwa:: DL-MISOPROSTOL; Mizoprostol; KWAS MISOPROSTOLOWY; Misogon; CYTOTEC; Wygląd:: Jasnożółta lepka ciecz
Aplikacji:: Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy Czystość:: > 99%
PSA:: 83,83000 LogP:: 3.95360
Klasa jakości: Stopnia z medycyny
High Light:

pharmaceutical industry raw materials

,

medicine raw material

Prostaglandin E1 Antiulcer / Termination Of Pregnancy, Misoprostol CAS 59122-46-2

Nazwa produktu: Mizoprostol
Synonimy: Mizoprostol (mieszanina diastereomerów), Mizoprostol-d5, SC-29333, MISOPROSTOL, KWAS MISOPROSTOLOWY, KWAS MISOPROSTOLOWY, API Misoprostolu; Misogon
CAS: 59122-46-2
MF: C22H38O5
MW: 382,54
EINECS: 664-288-5
Kategorie produktów: Aktywne składniki farmaceutyczne ; Prostaglandyny ; Prostaglandyna ; Pochodne kwasów tłuszczowych i lipidy ; Glicerole ; Półprodukty i delikatne substancje chemiczne ; Receptor prostanoidowy i pokrewne ; API ; Inhibitory ; Farmaceutyki
Mol File: 59122-46-2.mol
Struktura mizoprostolu
Właściwości chemiczne Misoprostolu
Temperatura topnienia 261-263 ° C
Temperatura wrzenia 429,67 ° C (przybliżone oszacowanie)
gęstość 1,0323 (przybliżone oszacowanie)
współczynnik załamania światła 1.6120 (szacunkowy)
temp. przechowywania -20 ° C
rozpuszczalność Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w etanolu (96%), trudno rozpuszczalny w acetonitrylu.
Formularz schludny
CAS DataBase Reference 59122-46-2 (CAS DataBase Reference)
System rejestru substancji EPA Ester metylowy kwasu prost-13-en-1-oowego, 11,16-dihydroksy-16-metylo-9-okso, (11a, 13E) - (59122-46-2)
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Kody zagrożeń T
Oświadczenia o ryzyku 45-60-61-25-36 / 37/38
Oświadczenia dotyczące bezpieczeństwa 53-22-36 / 37 / 39-45
RIDADR UN 2810 6.1 / PG 3
WGK Niemcy 2
RTECS UK8390000
Dane o niebezpiecznych substancjach 59122-46-2 (Hazardous Substances Data)
Toksyczność LD50 u szczurów, myszy (mg / kg): 40-62, 70-160 ip; 81-100, 27-138 ustnie (Kotsonis)
Zastosowanie i synteza misoprostolu
Opis Misoprostol jest syntetycznym analogiem prostaglandyny E1, który jest powszechnie stosowany do aborcji medycznej, radzenia sobie z poronieniami, prymowania szyjki macicy, leczenia krwotoku poporodowego i indukcji porodu. Ze względu na szerokie zastosowanie misoprostolu w zdrowiu reprodukcyjnym, lek ten znajduje się na Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Modelowej Liście Niezbędnych Leków.
Farmakokinetyka Drogi podawania misoprostolu obejmują doustnie, podjęzykowo, dopochwowo, doodbytniczo lub dopoliczkowo. Badania farmakokinetyczne przeprowadzone w celu porównania pochwy i podawania doustnego wykazały, że mizoprostol dopochwowy jest związany z wolniejszym klirensem, niższymi maksymalnymi poziomami w osoczu i wolniejszym wchłanianiem, podobnie jak preparat o przedłużonym uwalnianiu. I odwrotnie, mizoprostol dopochwowy wiąże się z bardziej znaczącym wpływem na macicę i szyjkę macicy ze względu na większą ogólną ekspozycję na lek.
Podawanie przez odbytnicę wykazało podobny wzór do podawania dopochwowego; ma jednak niższe AUC i niższe maksymalne stężenie szczytowe. Droga podjęzykowa ma wyższe poziomy szczytowe i szybszą absorpcję w porównaniu z podawaniem doustnym lub dopochwowym.
Używa Indukowanie pracy
Misoprostol jest skutecznym i bezpiecznym sposobem wywoływania porodu, chociaż Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) nie zatwierdziła go jeszcze do stosowania w ciąży. Jednakże Unia Europejska (UE) zatwierdziła jego stosowanie po badaniu, które przeprowadzono w latach 2002–2012. Działa ono powodując dojrzewanie macicy i zwężenia szyjki macicy.
Poronienie
Mizoprostol jest zwykle stosowany w połączeniu z innymi lekami, takimi jak metotreksat lub mifepriston do medycznej aborcji. Działa poprzez zmiękczenie szyjki macicy, powodując jej otwarcie. Ponadto powoduje, że mięśnie macicy kurczą się, co powoduje poród, aby usunąć płód. Misoprostol jest podobny do prostaglandyny, która jako hormon może powodować silniejszą reakcję z macicy. W większości przypadków lek podaje się w klinice lub szpitalnych ośrodkach porodowych.
Najlepiej podawać mizoprostol, gdy przeszedł 12 lub więcej tygodni ciąży, aby uniknąć możliwych poważnych powikłań. Można go również podawać, jeśli istnieje możliwość ciąży pozamacicznej lub jeśli pacjent ma urządzenie wewnątrzmaciczne (IUD).
Misoprostol może być stosowany dopochwowo lub doustnie, jeśli ciąża jest nadal w pierwszym trymestrze ciąży. Zaleca się, aby ciężarna kobieta użyła 12 tabletek po 200 gramów i umieściła cztery tabletki w pochwie lub pod językiem i pozostawiła na 30 minut. Zaleca się, aby kobieta poczekała 3 godziny i powtórzyła z czterema kolejnymi tabletkami w pochwie lub pod językiem przez 30 minut.
Lek jest bardziej skuteczny po wprowadzeniu do pochwy; jednak lekarze zwykle podają go doustnie ze względu na możliwość zakażenia przy stosowaniu dopochwowym. Mizoprostol stosowany razem z mifepristonem jest skuteczny w około 95% wczesnych ciąż.
Krwotok poporodowy
Mizoprostol jest zwykle stosowany zarówno w leczeniu, jak i zapobieganiu krwotokom poporodowym wtórnym do jego właściwości macicznych. Badania wykazały, że podawany doustnie mizoprostol jest mniej skuteczny w porównaniu z oksytocyną, ale nadal odgrywa istotną rolę w leczeniu krwotoku poporodowego, gdy inne środki zawodzą lub nie są dostępne.
Zapobieganie wrzodom
Mizoprostol jest powszechnie stosowany w leczeniu i zapobieganiu owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy wywołanym przez NLPZ ze względu na jego właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Działa poprzez hamowanie hamowania cyklazy adenylanowej przez kwas żołądkowy za pomocą receptora sprzężonego z białkiem G, co prowadzi do zmniejszenia aktywności pompy protonowej i obniżenia wewnątrzkomórkowych poziomów cyklicznego AMP na powierzchni wierzchołkowej komórki ciemieniowej.
Nieudane poronienie
Misoprostol stosuje się w leczeniu matki w przypadku śmierci płodu, która może prowadzić do poronienia. Stosuje się go również w przypadku przerwania ciąży z powodu anomalii płodowych. Początkowo podaje się małą dawkę i podwaja się dla dodatkowych dawek aż do porodu.
Niekorzystne reakcje na leki Ogólne działania niepożądane, które wystąpiły, obejmują skurcze, bóle brzucha i nietolerancję przewodu pokarmowego oraz biegunkę. Wiele badań klinicznych wykazało, że u około 13% pacjentów wystąpiła biegunka w początkowej fazie leczenia.
Do najczęściej zgłaszanych skutków ubocznych doustnego przyjmowania leku w celu zapobiegania i leczenia wrzodów żołądka należą nudności, bóle brzucha, bóle głowy, wzdęcia, niestrawność, zaparcia, nudności i zaparcia. Wielu pacjentów odczuwa gorączkę po podaniu wielu dawek co 4 do 6 godzin.
Kobiety z pożądanymi ciążami nie powinny przyjmować mizoprostolu w celu zmniejszenia ryzyka zwiększonych skurczów macicy i napięcia z powodu wrzodów żołądka wywołanych przez NLPZ. Może to powodować całkowite lub częściowe poronienia lub może prowadzić do ciąży z powiązanymi z wrodzonymi upośledzeniami.
Lek może powodować hiperstymulację macicy, co może negatywnie wpływać na dopływ krwi do macicy, zwiększając tym samym szanse wystąpienia powikłań, takich jak pęknięcie macicy.
Spór Wiele różnych kontrowersji dotyczyło stosowania mizoprostolu do indukcji porodu. Stosowanie mizoprostolu i mifepristonu do aborcji medycznej może poprawić dostęp do usług aborcyjnych; dlatego polityczni przeciwnicy aborcji mogą postrzegać narkotyki jako cel i zagrożenie. Warto zauważyć, że w 2000 r. FDA zatwierdziła stosowanie mifepristonu i misoprostolu w połączeniu z mizoprostolem w celu przerwania wczesnej ciąży, jednak misoprostol nie został zatwierdzony do tego samego celu.

Szczegóły kontaktu
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Yang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)