Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Przetrwaj według jakości, rozwijaj się dzięki innowacjom;

Oparte na uczciwości, obopólne korzyści i wygrana-wygrana;

Oparte na domowym, służącym światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu

Jest to już 5. współpraca i jest doskonałym partnerem. Menedżer jest bardzo osobisty i atrakcyjny.

—— Alice Ross

Po raz pierwszy szef jest bardzo cierpliwy, szczegóły produktu są bardzo jasne i bardzo przyjemne.

—— Thomas Codlow Ochalov

Dobry partner. Produkt został przyjęty, a efekt jest bardzo dobry

—— Derrick George

Im Online Czat teraz

CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu

Chiny CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu dostawca
CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu dostawca CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu dostawca CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu dostawca

Duży Obraz :  CAS 57808-66-9 Surowce farmaceutyczne Antagonista receptora dopaminowego Domperidonu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Domperidone
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: pr-315

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 25 kg na torbę
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, MoneyGram,
Możliwość Supply: 100000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Angielska nazwa: Domperidon CAS:: 57808-66-9
MF:: C22H24ClN5O2 EINECS:: 260-968-7
Inna nazwa:: 6-chloro-3- [1- [3- (2-okso-3H-benzimidazol-1-ilo) propylo] piperydyn-4-ylo] -1 H-benzimidazol-2-on; Wygląd:: Biały proszek
Aplikacji:: Antagonista receptora dopaminy Czystość:: > 99%
PSA:: 78.82000 LogP:: 3.29110
Klasa jakości: Stopnia z medycyny
High Light:

pharmaceutical industry raw materials

,

medicine raw material

Surowce farmaceutyczne Domperidon CAS 57808-66-9, antagonista receptora dopaminy

Nazwa produktu: Domperidon
Synonimy: DOMPERIDONE; 4- (5-chloro-2-okso-1-benzimidazolinylo) -1- [3- (2-oksobenzimidazolinyl) propylo] piperydyna; ALPHA- [2- (DIISOPROPYLAMINO) ETYL] -ALPHA-FENYL-2-PYRYNINA -ACETAMID; 5-CHLORO-1- [1- [3- (2,3-DIHYDRO-2-OXO-1H-BENZIMIDAZOL-1-YL) PROPYL] -4-PIPERIDINYL] -1,3-DIHYDRO-2H- BENZ-IMIDAZOL-2-ONE; MOTILIUM; DOMPERIDONE PERIPHERAL DOPAMINE A; 3- (3-chloro-propylo) -2,3 Dihydro 1H Benzimidazole-2-One; DOMPERIDONE, BP, EP
CAS: 57808-66-9
MF: C22H24ClN5O2
MW: 425,91
EINECS: 260-968-7
Kategorie produktów: Receptor dopaminy ; Aromaty ; Heterocykle ; Półprodukty i delikatne substancje chemiczne ; Środki farmaceutyczne ; Związki znakowane izotopowo ; VIOXX ; Inne interfejsy API
Mol File: 57808-66-9.mol
Struktura domperydonu
Właściwości chemiczne domperydonu
Temperatura topnienia 240-244 ° C
gęstość 1.2904 (przybliżone oszacowanie)
współczynnik załamania światła 1,5400 (szacunkowa)
temp. przechowywania Przechowuj w RT
rozpuszczalność DMSO:> 10 mg / ml
Formularz solidny
pka pKa 7,90 (niepewny)
kolor biały
Rozpuszczalność w wodzie Słabo rozpuszczalny w wodzie.
Merck 14 3418
Stabilność: Stabilny. Niekompatybilny z silnymi środkami utleniającymi.
InChIKey FGXWKSZFVQUSTL-UHFFFAOYSA-N
CAS DataBase Reference 57808-66-9 (CAS DataBase Reference)
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Kody zagrożeń Xn
Oświadczenia o ryzyku 62-63
Oświadczenia dotyczące bezpieczeństwa 26-36
WGK Niemcy 3
RTECS DE2275900
Informacje MSDS
Dostawca Język
Domperidon język angielski
SigmaAldrich język angielski
Wykorzystanie i synteza domperidonu
Leki gastro-kinetyczne Domperidon jest powszechnie stosowanym lekiem przeciwwymiotnym i gastro-kinetycznym o wyglądzie proszku barwy białej do jasnożółtej i gorzkim smaku. Jest prawie nierozpuszczalny w wodzie, słabo rozpuszczalny w etanolu, łatwo rozpuszczalny w kwasie mlekowym, a także rozpuszczalny w cytrynianie. Ten produkt jest rodzajem antagonistów receptora obwodowego dopaminy o silnym działaniu. Domperidon może blokować receptory DA1 i DA2 obok synaps, antagonizując hamujący wpływ dopaminy na postsynaptyczne neurony cholinergiczne splotu ośrodkowego i powodując skurcze żołądka. Może promować ruchliwość i napięcie ruchliwości przewodu pokarmowego, aby powrócić do normalnego funkcjonowania, wspomagając opróżnianie żołądka, zwiększając ruchliwość przewodu pokarmowego i dwunastnicy, koordynując skurcz odźwiernika, jak również wzmacniając perystaltykę przełyku i napięcie Dolny zwieracz przełyku. Ponieważ ma słabą zdolność przenikania przez barierę krew-mózg z prawie żadnym antagonizmem na receptorze dopaminowym, można wykluczyć skutki uboczne ducha i strony ośrodkowego układu nerwowego. Ma szybkie wchłanianie po podaniu doustnym, a stężenie w osoczu osiąga wartość szczytową po 15 ~ 30 min. Oprócz centralnego układu nerwowego jest również szeroko rozpowszechniony w innych częściach ciała. Dzięki obecności metabolizmu wątrobowego „pierwszego przejścia” i metabolizmu jelitowego, ma on niską biodostępność po podaniu doustnym. Okres półtrwania tego produktu wynosi 7 godzin, z 30% wydalanego z moczem w 24 godziny po podaniu doustnym i około 60% wydalanego z kałem w ciągu 4 dni.
Wskazania
1, objawy dysfunkcji trawienia spowodowane opóźnionym opróżnianiem żołądka, refluks żołądkowo-przełykowy, przewlekłe zapalenie żołądka i zapalenie przełyku, w tym nudności, wymioty, odbijanie, pełność brzucha, ból brzucha, niedomykalność spowodowana pieczeniem jamy ustnej i żołądka.
2, choroba Parkinsona i nudności i wymioty spowodowane różnymi rodzajami przyczyn, takich jak funkcjonalne, zakażenie, dieta, radioterapia lub terapia lekowa i agoniści receptora dopaminy (tacy jak lewodopa, bromokryptyna).
3, jest odpowiedni do leczenia migreny, bolesnego miesiączkowania, urazowego uszkodzenia mózgu i zmian wewnątrzczaszkowych, radioterapii oraz nudności i wymiotów spowodowanych przez lewodopę, niesteroidowy lek przeciwzapalny.
4, jest skuteczny w leczeniu nudności i wymiotów spowodowanych różnymi organicznymi lub czynnościowymi zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi u osób starszych.
5, Domperidon nie jest skuteczny w leczeniu wymiotów spowodowanych operacją lub znieczuleniem i chemioterapią.
Powyższe informacje są edytowane przez Chemicalbook of Dai Xiongfeng.
Właściwości chemiczne Z dimetyloformamidu-wody w celu otrzymania białego krystalicznego proszku; temperatura topnienia wynosi 242,5 ℃
Używa Jest to rodzaj silnego obwodowego antagonisty receptora dopaminy o działaniu przeciwwymiotnym i żołądkowo-kinetycznym. Może wpływać na motorykę przewodu pokarmowego, aby przywrócić ruchliwość i napięcie górnego odcinka przewodu pokarmowego i sprzyjać opróżnianiu żołądka, zwiększając ruchliwość antralną i dwunastniczą oraz koordynując skurcz odźwiernika. Może być stosowany do leczenia niestrawności oraz nudności i wymiotów wywołanych funkcjonalną, organiczną, infekcyjną, dietetyczną, radioterapią lub farmakoterapią. Ponieważ nie ma prawie żadnego działania hamującego na receptor dopaminy, nie ma psychiatrycznych i neurologicznych skutków ubocznych. I może być stosowany do leczenia nudności spowodowanych leczeniem choroby Parkinsona poprzez przyjmowanie agonistów dopaminy.
Może być stosowany jako antycholinergiczne leki przeciwskurczowe.
Domperidon jest rodzajem związków fenyloimidazolowych o silnej roli w promowaniu motoryki żołądka i działania przeciwwymiotnego. Może wzmocnić napięcie zwieracza w dolnej części przełyku, zapobiegając refluksowi żołądkowo-przełykowemu, zwiększając motorykę żołądka, promując opróżnianie żołądka, koordynując ruchliwość żołądka i dwunastnicy, tłumiąc nudności, wymioty i skutecznie zapobiegając żółci refluks bez wpływu na wydzielanie soku żołądkowego. Ten produkt jest rodzajem obwodowych antagonistów receptora dopaminowego, który może bezpośrednio blokować receptory dopaminowe przewodu pokarmowego i wykazywać stymulujący wpływ ruchliwości żołądka. Może wzmacniać perystaltykę przełyku i napięcie zwieracza przełyku. Ze względu na słabą penetrację przez barierę krew-mózg, nie ma prawie żadnego antagonizmu wobec receptora dopaminy w mózgu, a zatem może wykluczać skutki uboczne ducha i centralnego układu nerwowego.
Metoda produkcji 2-nitro-1,4-dichlorobenzen poddaje się reakcji z estrem etylowym kwasu 4-amino-cykloheksanokarboksylowego i dalej poddaje się redukcji uwodornienia, cyklizacji mocznika, hydrolizie, otrzymując 5-chloro-1- (piperydyn-4-yl) -1 , 3-dihydrobenzimidazol-2-keton.
Hydroksy-propyloamina może mieć nukleofilowe podstawienie chloru 2-nitro-chlorobenzenu, a następnie poddać go uwodornieniu w celu zredukowania grupy nitrowej do grupy aminowej; następnie cyklizację chlorkiem potasu i dalsze chlorowanie z wytworzeniem 1- (3-chloropropylo) -2,3-dihydro-1H-benzimidazol-2-ketonu.
Dwie pochodne benzimidazolu otrzymane powyżej są przetwarzane w następujący sposób i mogą dawać domperidon. 2,3 części 1- (3-chloropropylo) -2,3-dihydro-1H-benzimidazol-2-ketonu, 2,5 części 5-chloro-I- (piperydyn-4-ylo) -1,3-2H-dihydro -benzimidazol-2-on, 3,2 części węglanu sodu, 0,1 części jodku potasu i 80 części 4-metylo-2-pentanonu mieszano i ogrzewano w temperaturze wrzenia przez 24 godziny. Po ochłodzeniu do temperatury pokojowej, dodać wodę, odfiltrować substancje nierozpuszczalne i oczyścić za pomocą chromatografii kolumnowej na żelu krzemionkowym z eluującym roztworem będącym mieszaniną chloroformu i 10% metanolu. Odciek zawierający produkt zebrano i zatężono. Pozostałość krystalizowano stosując 4-metylo-2-pentanon. Po przesączeniu zastosować rekrystalizację z mieszaniny dimetyloformamidu i wody, otrzymując 1,3 części domperidonu z wydajnością 30%, a mp 242,5 ℃.
Właściwości chemiczne Biały lub prawie biały proszek.
Używa Inhibitor COX2, przeciwzapalny, przeciwartretyczny
Używa Nowy obwodowy antagonista receptora dopaminowego, który nie przekracza bariery krew-mózg; przeciwwymiotne. Domperidon (Motilium) jest blokerem dopaminy i odczynnikiem antydopaminergicznym.
Używa Do leczenia niestrawności, zgagi, bólu w nadbrzuszu, nudności i wymiotów.
Definicja ChEBI: 1- [3- (piperydyn-1-ylo) propylo] -1,3-dihydro-2H-benzimidazol-2-on, w którym pozycja 4 pierścienia piperydynowego jest podstawiona przez 5-chloro-1, Grupa 3-dihydro-2H-benzimidazol-2-on-1-ilowa. Antagonista dopaminy jest stosowany jako środek przeciwwymiotny w krótkotrwałym leczeniu nudności i wymiotów oraz w kontrolowaniu działania dopaminergicznego leków żołądkowo-jelitowych podawanych w leczeniu parkinsonizmu. Wolną zasadę stosuje się w doustnych zawiesinach, podczas gdy sól maleinowa jest stosowana w naprawach tabletek.

Szczegóły kontaktu
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Yang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)