Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Przetrwaj według jakości, rozwijaj się dzięki innowacjom;

Oparte na uczciwości, obopólne korzyści i wygrana-wygrana;

Oparte na domowym, służącym światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Kontrola jakości

Jest to już 5. współpraca i jest doskonałym partnerem. Menedżer jest bardzo osobisty i atrakcyjny.

—— Alice Ross

Po raz pierwszy szef jest bardzo cierpliwy, szczegóły produktu są bardzo jasne i bardzo przyjemne.

—— Thomas Codlow Ochalov

Dobry partner. Produkt został przyjęty, a efekt jest bardzo dobry

—— Derrick George

Im Online Czat teraz
QC profilu
Wprowadzenie do QC

Bazując na odziedziczeniu oryginalnego doświadczenia fabrycznego i zaawansowanej technologii produktów, nasza firma wprowadziła nowoczesny sprzęt produkcyjny i zaawansowaną technologię produkcji, dzięki czemu jakość produktu jest bardziej stabilna. Produkty dojrzałe są szeroko rozpoznawane przez klientów na rynku i wyposażone w profesjonalny personel zarządzający, aby uchwycić jakość. W tym samym czasie udoskonaliliśmy i opracowaliśmy szereg nowych produktów opartych na oryginalnych produktach, dzięki czemu dywersyfikacja produktu staje się coraz bardziej zaawansowana.

Dział QC firmy ma 10 pracowników, jednego przełożonego, a drugi jest podzielony na 3 grupy po 3 osoby każda, każda grupa jest odpowiedzialna za konkretną linię produkcyjną produktu i ma system zarządzania nagrodami i karami. Dział kontroli jakości jest kluczowym łańcuchem wydajności firmy i jest to dział ściśle kontrolowany przez firmę; to gwarancja dla klientów, aby czerpali korzyści, aby osiągnąć zero wadliwe produkty, zero zwrotów; to miejsce, w którym pracownicy departamentu zdają sobie sprawę z wartości życia.

Warsztaty produkcyjne firmy są całkowicie wolne od kurzu. Personel nosi ubrania w ścisłej zgodności ze standardami higienicznymi wydziału zdrowia i przeprowadza badania fizyczne co sześć miesięcy. Warsztaty są sterylizowane co miesiąc w celu zapewnienia, że ​​produkty są wytwarzane w sterylnym środowisku. Surowce wszystkich produktów są kupowane za pośrednictwem stałych kanałów, a podaż i jakość są stabilne. Surowce są sterylizowane przed wejściem do warsztatu produkcyjnego.

Dzięki wspólnej produkcji różnych działów firmy, jakość produktów stale się poprawia i jest powszechnie uznawana przez klientów. Firma będzie nadal wprowadzać innowacje, opanować zarządzanie jakością, wykonywać dobrą pracę i obsługiwać klientów na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Evans

Tel: 86-132-6068-7265

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)