Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Przetrwaj według jakości, rozwijaj się dzięki innowacjom;

Oparte na uczciwości, obopólne korzyści i wygrana-wygrana;

Oparte na domowym, służącym światu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Jest to już 5. współpraca i jest doskonałym partnerem. Menedżer jest bardzo osobisty i atrakcyjny.

—— Alice Ross

Po raz pierwszy szef jest bardzo cierpliwy, szczegóły produktu są bardzo jasne i bardzo przyjemne.

—— Thomas Codlow Ochalov

Dobry partner. Produkt został przyjęty, a efekt jest bardzo dobry

—— Derrick George

Im Online Czat teraz

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.
Drzwi firmy Centrum R & D Warsztaty produkcyjne Magazyn Recepcja firmy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Hong chengming
Coroczne wyprzedaże : 10000000-30000000
Rok założenia : 2018
pc Export : 60% - 70%
profil firmy

Hubei Hongchengming Chemical Co., Ltd. znajduje się w Wuhan, największym regionalnym centrum miasta w środkowych Chinach. Wuhan znany jest jako "Oriental Chicago". Założona w 1999 r. Firma była wcześniej znana jako Zakłady Chemiczne Zhongxiang Xingsheng, które głównie rafinują fosforyt w celu produkcji związków zawierających fosfor. W 2017 roku firma zmieniła nazwę na Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. Firma jest na dużą skalę nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech, integrującym badania i rozwój, produkcję, pośrednictwo i sprzedaż czystych chemikaliów, takich jak surowce chemiczne, medyczne. surowce, surowce spożywcze, dodatki do żywności i składniki przyprawowe. Technologia chemicznego przedsiębiorstwa akcyjnego.


Asortyment firmy jest bogaty w surowce chemiczne w branży medycznej, rolniczej, przetwórstwa spożywczego, elektroniki, barwników, motoryzacji, przemysłu lotniczego. Firma wprowadziła i wyszkoliła grupę wybitnych talentów technicznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, poważnemu podejściu i aktywnym innowacjom firma jest filarem firmy, aby przezwyciężyć trudności i dążyć do perfekcji. W tym roku firma zakupiła partię zaawansowanego sprzętu produkcyjnego, możliwości produkcyjne zostały znacznie ulepszone, a jakość produktu została dodatkowo zagwarantowana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów.


Ze względu na wiodącą technologię i wysokiej jakości produkty, działalność firmy stopniowo rozszerzała się na Europę, Stany Zjednoczone, Azję Środkową, Azję Południowo-Wschodnią, Amerykę Południową, Afrykę i inne kraje, i zyskała szerokie uznanie. Firma Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. stosuje się do filozofii biznesowej "Quality First, Honesty, Wzajemne korzyści, Rozwój i Win-Win". Kierując się rynkiem, firma koncentruje się na opracowywaniu produktów spełniających międzynarodowe standardy, koncentrując się na uprzemysłowieniu i innowacyjności nowych produktów. Tysiące produktów zostało wyprodukowanych i wyprodukowanych i mają jednostkę badawczo-produkcyjną o określonej wielkości. Witamy klientów krajowych i zagranicznych w negocjowaniu interesów z firmą. Adres firmy: No.3 Runhe Farm, Dongxihu District, Wuhan Tel .: 13260687265 Menadżer Yang

Szczegóły kontaktu
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Evans

Tel: 86-132-6068-7265

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)